неділя, 25 лютого 2018 р.

Форум села ...

Якого села? Та будь-якого. Форум, що об'єднує жителів одного села. Ну може селища міського типу. А може і об'єднаної громади. Питання постало в такий от спосіб.

А в результаті на сторінці Колекція прикладів з'явивсь новий розділ. Присвячений саме сільським форумам. Поки що їх в країні небагато, так маємо зробити, щоб стало більше?

І про це докладніше далі.

Чи є сенс в тому, щоб модераторам сільських форумів утворити власну спільноту. Ну утворилась вона, можна сказати, автоматично, а от чи треба йти далі, створювати те, що я назвав там раніше пулом. Запитаємо в модераторів?

Як людина ставиться до того форуму, що веде, як до невеличкої забавки (а в тому ж нема нічого поганого), то їй усілякі там міркування щодо розвитку, навчання, обміну досвідом будуть абсолютно не цікаві. Але як бачити в модерації певну громадську роботу, реальну особисту поміч становленню в Україні громадянського суспільства, то тоді якась основа для співпраці з іншими модераторами проступає. То рушаємо в обговорення питання?

У подальшому списку ті модератори, біля прізвища яких є зірочка *, одержали від мене персональний пост як ФБ-друзі. А там де зірочки нема, то я, звісно, написав, але чи воно дійшло, чи прочитано...

Отже, у нас є просто села:

Білозерка (див. Станіслав) 

Бобриця (тут мене забанили з тими пропозиціями) 



Кринички. Сторінка без персоналу. krin.otg@ukr.net До речі, можемо порівняти групу і сторінку як два можливі формати для форуму. Ну це вже кому цікаво, хто саме серйозно ставиться до модерації, думає про результат, ефективність. Це ж не забавка?




Немає коментарів:

Дописати коментар