Колекція прикладів

Тут можна познайомитись з людьми, що модерують форуми і побачити, які саме вони це роблять. Цей процес - найкраще навчання, як мати на увазі, що ми всі люди дорослі. Ми знаємо багато чого корисного і в своїй професійній діяльності, і в ІТ, хоч може цього не помічаємо. То хіба нам треба слухати якісь лекції в аудиторії? Подивись як роблять люди і сам зроби, як тобі щось треба. Це не я придумав, це концепція андрагогики, що її я дуже підтримую і точно знаю, що вона працює.

Тому тут наведений не перелік всіх членів спільноти і не каталог чи реєстр їхніх груп. Це просто приклади. Тут можуть бути представлені і сторонні фахівці, що не є членами спільноти. Можуть бути згадані окремі форуми без вказівки на те, хто їх модерує. Призначення цього переліку, підкреслимо ще раз, навчальне.

Рубрикація досить довільна і можливо з часом вона якось зміниться. Але певна логіка в тому, які саме форуми включені, є і побачити її досить легко. Культура, освіта, громадянське суспільство - все те, що потребує особливої уваги суспільства. В нашому випадку через розвиток електронного спілкування, віртуальних спільнот, сучасного структурування суспільства.

Інформація в розділах подана в порядку прізвищ за абеткою. Але як прізвище супроводжено датою, то це форум, що започатковано автором саме в рамках цього проекту: не було, а тепер є - будуймо Україну.


1. Бібліотеки


Бруй Оксана Стратегії розвитку

Вигуржинський Владислав Тільки жваві бібліотекарі

Маковська Валентина, Козицька Тамара Бібліотекарі Хмельниччини

Петриченко Вадим Бібліотека райцентру

Романюк Ольга Бібліотекарі київських публічних

Тараненко Анна  Лідери бібліотечної справи


2. Освіта


Петриченко Вадим Миколаївська освіта

Шуль Софія 21.09.16 Українська локалізація (ні, то не помилка, пані Софія створили форум, а потім від нього відмовилась; я не видаляю, то було б неправильно)

Сергій пойда Колекція


3. Політика, громадські організації


Копеліович Олександр Моральная инициатива

Петриченко Вадим Миколаїв.Політика.Партії Партклуб

Пушечніков Іван ІТ-група "Нової Країни"

Турчіна Галина Харьков от выборов до выборов

Профспілка "Захист праці": cайт, сторінка, група.
Рух "Живимо за Конституцією" Сайт

Асоціація велосипедистів Києва: сайт, сторінка, група і ще презентація.


4. Сільський форум


Це просто села: Білозерка, Бобриця, Великий Глибочок, Званівка, Олександрівка, Станіслав

А це об'єднані громади: Коцюбинське і Кринички.


5. Наука, технології


Зобов Марк Диалоги

Літвінова Каріна Digitle: Блог і Сторінка

Мельник Павло Прояснение

Пушечніков Іван Антропохід. Веслувальний трайк


6. Професорський сайт


Це ми в одній компанії обговорювали проблему персональних сайтів науковців найвищої кваліфікації. Не всі вони ставляться до завдання створення власного сайту з належною увагою. Але є приклади, на які кожен має вважати як на безумовний взірець - вчителі, інженери, лікарі, що займаються якоюсь громадською роботою, в першу чергу. От погляньте. І зробіть свій, нехай не такий потужний чи розлогий, навряд коло питань, з яким має справу пересічний активіст є таким великим, як у професора. Але ж принцип діє: як маєш що сказати, надай цьому сучасний виглядОлександр Савченко: сайт і сторінка. Хтось зауважить, що цей сайт колективний, а не персональний. Але ж це чудово! Не тільки самому створити інформаційний ресурс, а ще і втягти до цієї справи товариша!

А ось пропозиції нових часів. І щеНемає коментарів:

Дописати коментар