Відео

Дуже сучасно, інформативно, цікаво.

Але може надмірно завантажувати канал зв'язку. Чи варто ставити відео саме у повідомлення форуму?

Є чудова альтернатива: свій канал на Ютюбі. Тоді можна у форумі зосередити те, що йому властиво: обговорення. А відео краще зосередити там, де йому передбачено зручне з точки зору роботи місце.

Ну це ж потребує додаткової роботи, запровадження того каналу. Так, і не можна гарантувати, що це щось додасть для теми форуму. Як завжди, вирішувати модератору.

2 коментарі:

 1. Потрібно, на мою думку, продумати тематику відеороликів, аудиторію, на яку вони будуть розраховані, щоб робота була корисною. Наше шкільне телебачення повністю ролять учні, у них є внутрішня мотивація, яка підштовхує робити випуск шкільних новин від початку (ідеї) до кінця (монтаж). Це велика робота, яку діти роблять із задоволенням, бо мають ціль. Якщо ми робитимемо щось в рамках Школи, то потрібно чітко визначитися з основами: аудиторією, метою, специфікою випусків. І це одна людина робити не зможе, потрібна команда однодумців.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибі, пані Ганно, дуже радий, що вже нас двоє (а може й четверо, але про це далі).
   1. Тематика
   Безумовно, і як дивитись ширше, то це, власне. концепція каналу: аудиторія, її інтереси, формати роликів (жанри?). Ну ціла галактика під назвою тележурналістика. А чому ні? Як дітям цікаво.
   Це я провокую, бо мені видно тільки те, що в плюс, а от мінуси чи проблеми... То можна побачити тільки в процесі реалізації.
   2. Команда
   Теж абсолютно згоден. Думаю, що починаємо з лідера, суперпроблема - виховання лідерів з учнів. Ще одна галактика, мабуть педагогічно-медійна?

   Видалити