Повідомлення форуму

Чи треба встановлювати якісь правила для учасників стосовно їх повідомлень? Наприклад, забороняти рекламу або нецільові повідомлення?

Ми далекі від думки про те, щоб встановлювати тут якісь правила або надавати рекомендації стосовно політики обмеження свободи учасників. Так, як там не крути, а маємо справу зі свободою слова. Треба акуратно. Як хочемо мати зацікавленого учасника, вільного і активного в дописуванні та коментуванні. А як премодерація...

А кількість повідомлень, що потрапляють в форум визначає його цікавість для учасників. Не напряму, бо інколи краще менше та якісніше. А що таке якість повідомлення?

4 коментарі:

 1. Я є учасником спільноти учителів історії Миколаївської області (закрита спільнота на гугл +) і як свідчить практика, то правила ПОТРІБНІ. Це яскраво проявило себе, коли почалося на освятянскькій платформі з"ясування стосунків з приводу політичних питань.Тому загальноприйняті норми мережевого етикету - це не обмеження свободи слова, а, навпаки, показник демократичного суспільства, яке визнає певні рамки для адекватного функціонування. Це знову ж таки, на мою думку...

  ВідповістиВидалити
 2. 1. Спробував знайти миколаївських вчителів на Г+ - не знайшов. Мабуть назва групи якась поетична (обрії, сива минувшина, степ...), а загалом я знайомий з Г+ спільнотою вчителів, які десь навчаються разом. Ну ефект той самий, що і в ФБ: діалогу нема. Це для мене критерій.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спільнота вичтелів Миколаївської області - закрита спільнота, до неї можна долучитися за запрошенням. Можу надіслати Вам запрошення (потрібна лише адреса електронної пошти)

   Видалити
 3. 2. Правила
  От політичний форум без правил: https://www.facebook.com/profile.php?id=694894357236839&ref=ts&fref=ts
  Ну без писаних. І нічого, не лаються форумчани. Бо ті, що лаялись, відчули, що їх читає принаймні одна людина (модератор) і пита, як вони зайдуть вже далеко: чому так, чи не можна вислів невдалий скоригувати? І виявляється, що можна, що до клавіатури якісь бомжі не доходять, що то так інтелігенція виявляє свій радикалізм. Ну нічого страшного, виявили, побачили, що не треба, і далі вже все нормально.
  Але це, безумовно, питання адміна, модератора. Нема рецепту на всі випадки життя.

  ВідповістиВидалити