вівторок, 26 травня 2020 р.

Два форуми мої, два форуми...

Ну, молодь вже цю пісню не пам'ятає, колись була дуже популярна. Але ми не про кольори, ми саме про фОруми. Хоч і не про "форумИ". От Єланецька громада, а от Єланеччина. В Громаді 2300 учасників, а в Єланеччині 1600. Зазначимо принагідно, що власне в Єланці 5 тисяч населення, а в районі 15 тисяч.

Преамбула


Я поставив в обох форумах повідомлення і подумав: а буде різниця в реакції? Адже майже однакові форуми. Як видається. Але з часом виявилось, що оте "майже" не відповідає реаліям. Так от погляньте: 


Це так реагувала Громада. І там, як можна побачити, крім тих чи інших позначок є ще і коментарі.А таку реакцію мало повідомлення на Єланеччині. Без коментарів.

Зазначимо, що близько 800 людей (я нарахував 797) беруть участь у обох форумах. А решта надає перевагу тільки одному.

Висновки?


Мабуть, кожен, кому цікаво, зробить їх самостійно, а я згадаю ось про що.

Ми тут в одній компанії розмовляли про районні газети - районки. Порівнювали з кластерами Інтернет-форумів, ну, звичайно, фейсбуківських. І поставало питання, а скільки форумів треба чи хотілося б мати, скажімо, в районі? Чи в районному центрі. Чи вони є заміною або доповненням для районки? Ну от тепер маємо ілюстрацію до питання. Власне, запрошення до подальшого аналізу.


Немає коментарів:

Дописати коментар